Gizlilik İlkesi ve Kullanım Şartları

Hasta Hakları Bildirgesi

Gizlilik İlkesi ve Kullanım Şartları

TAPDİ Buca Tıp Merkezi siteye bildirilen isim, adres ve sair sahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadikça üçüncü kisilere açiklamayacak ve istihdam ettigi yardimci kisilerin de bu hususa uymalarini saglamak için elinden gelen önlemleri alacaktir.

  • Kullanım ve gizlilik koşulları TAPDİ Buca Tıp Merkezi'ne ait bucatip.com.tr ve burada belirtilen Buca Tıp Merkezi logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu TAPDİ Buca Tıp Merkezi ve mikro sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede TAPDİ Buca Tıp Merkezi'nin logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
  • bucatip.com.tr sitesinde ki tüm materyalde sağlanan yasal haklar Buca Tıp Merkezi tarafında tutulur, kullanicilar bilgi ve dokümanlari sadece bilgi edinmek amaciyla kullanabilir, yayınlanan bilgilerde hiçbir ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır. Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için, olmak kaydıyla kopya edilmesine izin verilir.Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dâhilen, fakat sınırlanmamış olarak, elektronik, mekanik, fotokopi suretiyle, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.
  • Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması TAPDİ Buca Tıp Merkezine ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
  • Sitede yer alan bilgilerin çesitli nedenlerle dogruluk içerecek sekilde güncellesmemesi; revizyonda gecikme, sitede olmasi muhtemel bir yanlislik veya eksiklikten ya da degisiklikten ötürü TAPDİ Buca Tıp Merkezi'ne hiç bir nam altinda sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye iliskin tarih bulunmasi, belirtilen hususlar aksine TAPDİ Buca Tıp Merkezi'ni hiçbir sekilde yükümlülük altina sokmaz.
  • TAPDİ Buca Tıp Merkezi'ne ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.
  • TAPDİ Buca Tıp Merkezi web sitesine veya bu siteden baglanti yapilarak ulasilan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunlarin kullanimindan dogabilecek dogrudan veya dolayli kayip veya zararlardan, TAPDİ Buca Tıp Merkezi sorumlu tutulamaz.
  • TAPDİ Buca Tıp Merkezi'ne ait veya lisansı kendisinde olan marka ve hizmet işaretleri alıntı yapıldığında, TAPDİ Buca Tıp Merkezi'nin adının bu alıntıda belirtilmesi zorunludur. TAPDİ Buca Tıp Merkezi bu Web Sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir iyelik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından TAPDİ Buca Tıp Merkezi'nin adı geçen markalarasponsorluk ettiği veya bu markaları onayladığı anlaşılmamalıdır
  • bucatip.com.tr ve mikrositelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastanemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. bucatip.com.tr sayfamıza vermiş olduğunuz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz, vermiş olduğunuz bu bilgiler ilgili sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.
  • Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.
  • Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı TAPDİ Buca Tıp Merkezi'ne aittir. TAPDİ Buca Tıp Merkezi'nin izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.